Knight Online Haberlerini Alın!

Videolar, etkinlikler, güncellemeler ve daha fazlasını içeren en yeni haberler için şimdi kayıt olun!

Şimdi Kayıt Ol!

İlginiz için teşekkür ederiz! Size bir onay e-postası gönderdik. Onaylamak için e-postaınızı kontrol ediniz.

E-posta Adresiniz : #####

KAPAT

KARAKTERLER

Cypher lanetinden sonra ortaya çıkan varlıkların yeni bir ırkıdır. Karus, Orc'lar tarafından Iskanz'ın kuzeyinde yer alan buzul bölgesine yerleşmiştir. Bu sayede düşmanlardan ve zulümden kaçıp Luferson Kalesi'nde yaşamlarını devam ettirmektedirler.

WARRIOR

ROGUE

MAGICIAN

PRIEST

KURIAN

Arch Tuarek
El Morad'ın Claro Piana paralı şövalyeler birliğidir. Paralı şövalyeler birliği olmasaydı, Pathos asla mühürlenemezdi. Paralı şövalyeler birliği Pathosu mühürlemeyi başardığında, Pathosun kanı onları orc yaptı ve El Moradlar tarafından sınırdışı edildiler. Kahramanlıkları ile bilinen, orcların lideri ‘Zigenon' onları Karus olmaya davet etti ve desteğini verdi. Claro paralı şovalyeler birliği bunun üzerine isimlerini değiştirdiler ve ArcTuarek oldular. Artık onlar Karusun ön saflarında bulunacak ve muazzam güçleri ile Karusu savunacaklardı.
Master Set

Berserker

Yüksek sağlık puanları nedeniyle savaşın en ön saflarında yer tutarlar. Güçleri, El Morad'ın barbar savaşçılarıyla kıyaslanamayacak seviyededir ve arkadaşlarını korumak için muazzam yeteneklere sahiptirler.

Berserker Hero

Berserker Hero'lar, öfkelerini bir iblisin gücüyle püskürtürler ve sahip oldukları konum itibariyle Karus savaşçıları arasında en yüksek rütbeye sahip savaşçı konumundadırlar.
Tuarek
Ardream'daki bir Rogue hanedanından Xigenon, 412 yılında doğmuştur. Pathos'un mühürlenmesinden sonra Ardream bir lanetle kaplanmıştır ve bu lanetten dolayı doğadan her bebek - Xigenon dahil olmak üzere- Orc olarak dünyaya gelmiştir. Tuarek hanedanından en saf ruha sahip olan Karus Rogue'laru, zihinsel ve bedensel olarak çok gelişmişlerdir ve bıçak ile ok kullanımında ustalaşmışlardır.
Master Set

Hunter

Hunter'lar hayvanları takip etmekte kullandıkları taktikleriyle düşmanları da takip edebilir ya da gizlenerek düşmanlarını analiz ettikten sonra ani saldırılar düzenleyerek ölümcül hasarlar verebilirler.

Shadow Bane

Varlığını düşmana fark ettirmeden önce ansızın saldırılar düzenleyebilen Shadow Bane , ardı ardına ve hızlı şekilde yaptığı saldırılarla düşmana savunma yapma şansı bile tanımaz.
Wrinkle Tuarek | Puri Tuarek
Wrinkle Tuarekler Karus'un kurulmasında büyük rol oynamışlardır. Karus ükesinin kurulmasının temelinde Wrinkle Tuareklerin, gelişmesinde ise Puri Tuarek'lerin büyü güçleri vardır. Puri Tuarekler kısa bir boy ve güçsüz bir beden gibi karakteristik özelliklere sahip olmalarından dolayı kendilerini mental işlere yoğunlaştırmışlar ve çok başarılı olmuşlardır. Sahip oldukları büyü gücü karşısında durmak imkansızdır.
Master Set

Sorcerer

Sorcerer sınıfı doğadan gelen elementleri kullanarak yıkıcı büyü güçlerine sahip olurlar. Bu konuda en yıkıcı elementse ateştir. Buz düşmanı yavaşlatır, yıldırımsa düşmanları kısa bir süreliğine etkisiz hale getirir.

Elemental Lord

Elemental Lord karakterler doğal elementlerden ateşe, buza ve yıldırıma hükmederler ve bu elementlerin sahip olduğu tüm özellikleri kullanarak düşmanlarına saldırılar düzenlerler.
Tuarek | Puri Tuarek
Pries sınıfı kendilerine tamamen kutsanan zihinsel enerji ile iyileştirme, büyü ve yeteneklere odaklanma süresini kısaltabilen bir güce sahiptir. Rahipler iyileştirme üzerinde oldukça ustadırlar. Büyü ve zehirlere karşı hep hazırlıklıdırlar. İyileştirme özellikleri ile her iki ırkta da rahip olarak bilinirler ve yoldaşlarına yardım için her zaman oradadırlar.
Master Set

Shaman

Shaman sınıfı ruhsal bir bağlantıyla kendilerinden geçerler ve bu nedenle ruhani dünyaya geçtiklerine inanınılır. Bu sayede düşmanlarının zehirlerine karşı iyileştirici güce sahip olurlar ve zihinsel saldırılar yapabilirler.

Shadow Knight

Şövalyelerin ve büyücülerin güçlerine sahip olan Shadow Knight sınıfı, iyileştirme özelliklerini kullanıp aynı zamanda saldırılar da yapabilirler.
Mutated Barbarian Warrior, Kurian...
Mutasyona uğradıkları için ana yurtlarından sürüldükten sonra kendi kolonilerini ve kasabalarını kurdular ve kısa sürede geliştiler.
Mutasyona uğradıktan sonra artık eski insan görünümlerine kavuşamayacaklarını anlayan kurianlar, gerçek bir savaşçı ırk olmak için, ruhları emerek iyice güçlendiler.
Daha sonra, ateş ruhlarını emen Kurianlarla, diğer tarzda ruhları emen Kurianlar arasında anlaşmazlık çıkmış ve ayrılarak El Morad ve Karus'un güçlerine katılmaya karar vermişlerdir.
Master Set

Daphne

Vahşi güçleriyle savaştaki müttefikleri korurlar. Kurian genellikle ön saflarda bulunur.

Daphne Hero

Değişim modu Kurian'ların gerçek gücünü ortaya çıkarır.
El Morad Pathos'u mühürleyerek kıtaları kurtaran Kral Manes'in imparatorluğudur. El Morad Adonis Kıtası'nın batı yakasında bulunan küçük bir krallıktı ve şimdi Pathos ve Cypher arasındaki savaşta yok edilen 5 Krallığı birleştiren bir imparatorluk haline geldi. Fakat, El Morad'ın barışçıl ortamı Karus tarafından tehdit edilmektedir.

WARRIOR

ROGUE

MAGICIAN

PRIEST

PORTU

Barbarian / El Moradian Erkek / El Moradian Kadın
Xigenon'un 448 yılında Orc'larla beraber El Morad'dan kaçtığı ve Claro Şövalyeleri'nin de savaşta olduğu dönemde devlerin varlığından hiç kimsenin haberi yoktu ancak sahip oldukları yüksek kılıç becerileri sayesinde kısa sürede geliştiler, rakip hale geldiler. Tüm erkeklerin ve kadınların bu süreçte savaşçıların gelişiminde pay oldu ve savaşçılar El Morad için tank görevini üstlendiler.
Master Set

Blade

Kısa mesafeli dövüşlerde ustalaşmışlardır ve çeşitli silahları kullanarak mavi gücü koruyacak yeteneklere sahiptirler. Öldürülmedikleri sürece kılıçları asla düşmez.

Blade Master

Tüm kılıç türlerinde ustalaşmışlardır ve düşmanlardan gelecek her türlü saldırıyı tamamen durdurabilecek özel bir yeteneğe sahiptirler.
El Moradian Erkek / El Moradian Kadın
Bu sınıf, El Morad'da özel bir eğitime tabi tutulmaktadır. Karus Priest ve Mage sınıfları gibi fiziksel olarak güçsüz olan düşmanlarını tek seferde öldürebilmeleri için eğitim alırlar ve düşman tarafından fark edilseler bile kendilerini gizleyebilecek yeteneklere sahiptirler. Rogue sınıfı bıçakları dışında ok da kullanabilir.
Master Set

Ranger

Av tekniklerini savaşta kullanan Ranger'lar, hayvanları takip etmekte kullandıkları taktikleriyle düşmanlarını takip edebilir ya da gizlenerek analiz ettikten sonra ani saldırılarla ölümcül hasarlar verebilirler.

Kasar Hood

Sahip oldukları üstün refleks ve çeviklikleri ile hiç bir zaman düşmanları tarafından yakalanmamış, en yüksek hıza sahip sınıftır. Ardı arkası kesilmeyen ataklarda ustalaşmışlardır ve düşmanlarını tek seferde öldürmektense, çıldırtarak yavaş yavaş öldürürler.
El Moradian Erkek / El Moradian Kadın
Bu sınıf, Karus'un mage sınıfına benzer şekilde eğitim gördüğü için Karus'a karşı büyü savaşlarında herhangi bir verim elde edememiştir. 448 yılında, El Morad'lıların Orc'ların kaçışına engel olmamasının tek nedeni olarakta bu sınıfın eksikliği öne sürülmüştür. Sonrasında El Morad, Mage sınıfının gelişmesi için gerekli yatırımlarda bulundu ve yeni yetiştirilen Mage sınıfı, El Morad güçlerinin vazgeçilmezi oldu.
Master Set

Mage

Mage, doğadan gelen elementleri kullanarak yıkıcı bir büyü gücüne sahiptir. En yıkıcı güce sahip element ateştir. Buz düşmanı yavaşlatırken, yıldırım düşmanları bir süre etkisiz hale getirir.

Arc Mage

Ark Mage, doğal elementler olan ateş, buz ve yıldırıma hükmederler ve bu elementlerin sahip olduğu tüm özellikleri kullanarak düşmanlarına saldırırlar.
El Moradian Erkek / El Moradian Kadın
Priest dünyadaki hastalıkları iyileştirmek için tüm gücünü kullanır. Cypher'ın yenilgisinden ve Orc ırkının ortaya çıkışından bu yana gücü daha da artmıştır. Yoldaşlarının yetenekleri geliştirerek düşmanın etkisiz hale gelmelerini sağlar. Karşı tarafta ikiden fazla Priest varsa tedbirli savaşılmalıdır.
Master Set

Cleric

İyileştirme güçlerinin haricinde, Mavi Gücün stat puanlarını arttırma, lanetleri ve hastalıkları iyileştirme, yapılan bir laneti geri çevirip düşman birliklerine yöneltme özelliklerine sahiptirler.

Paladin

Bu sınıf, birliklerindeki yaralıları iyileştirebilme özelliğine sahip olduğu gibi, ek olarak kılıç kullanıp savaş alanında da boy gösterebilir. Genelde fiziksel saldırılardansa, mental saldırılar yapmayı tercih eden bu sınıfın laneti karşısında düşmanların yapabilecekleri hiç bir şey yoktur.
Mutated Barbarian Warrior, Portu...
Mutasyona uğradıkları için ana yurtlarından sürüldükten sonra kendi kolonilerini ve kasabalarını kurdular ve kısa sürede geliştiler.
Mutasyona uğradıktan sonra artık eski insan görünümlerine kavuşamayacaklarını anlayan kurianlar, gerçek bir savaşçı ırk olmak için, ruhları emerek iyice güçlendiler.
Daha sonra, ateş ruhlarını emen Kurianlarla, diğer tarzda ruhları emen Kurianlar arasında anlaşmazlık çıkmış ve ayrılarak El Morad ve Karus'un güçlerine katılmaya karar vermişlerdir.
Master Set

Burka

Ölene kadar pes etmezler. Bu çok popüler olmayan savaşçılar yakın dövüş ustasıdırlar ve çeşitli silahlar kullanabilirler. Ayrıca kendi müttefiklerini koruyacak yetenekleri de vardır.

Burka Master

Tüm kılıç çeşitlerinde ustalaşmışlardır ve karşı ırktan gelecek saldırıları azaltacak ya da tamamen durdurabilecek özel bir yeteneğe sahiptirler.